صفحه اصلی    درباره ما    تماس    ارسال خبر    پیوندها    آرشیو  
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 16:48   
  تازه ترین اخبار:  
 آخرین مطالب
  از یاد رفتگان
  ویژه نامه ننه کوکب،بانوی صبر و استقامت
  در مکتب مصطفی
  ابوعلی کجاست؟؟
  تو شهید نمی شوی
 
 پربیننده ترین مطالب
  ویژه نامه ننه کوکب،بانوی صبر و استقامت
  از یاد رفتگان
- اندازه متن: + -  کد خبر: 825صفحه نخست » جدیدترین اخباردوشنبه، 9 بهمن 1396 - 08:17
بازهم کولاک سینمای 99
بازهم کولاک سینمای 99
  

باز هم مشت پوج تاریک فکران دین زده گشوده شد و شعار تهی هنر برای هنر مجددا در مقابل مردم زانو زد و رنگ باخت.

امسال هم برای دومین سال پیاپی عمار در اهواز حماسه ای دیگر آفرید و علاوه بر حماسه 8 بهمن 95 ، حماسه 6 بهمن 96 را به تقویم خود افزود. سیل جمعیت مشتاق برای تماشای اشنوگل در تک سانس اکران سینما اکسین اهواز نشان داد که مردم هم قدر فیلمهای ارزشی را می دانند و هم برای تماشای آن تشنه اند و به جماعت تاریک فکر با حضور 900 نفری خود فهماند که جمله قهر مردم با سینما دروغی بیش نیست بلکه مردم با کسانی که فقط سینما را برای بالای شهر تهران می خواهند قهر هستند. و عمار به آن ها فهماند شما به همان بالای شهرتان بپردازید اما برای عمار جغرافیا و مرز، بالای شهر و پایین شهر، غنی و فقیر فرقی نمی کند و همه آزادی خواهان و مستضعفان جهان مخاطب سینمای عمار هستند و عمار سینمای 99 درصدی است نه یک درصدی.

و اما به صاحبان سینماهای خوزستان هم فهماند که اشتباه بزرگی از عدم استقبال اشنوگل کردند و مثل همیشه فریب طنزهای سخیف این روزهای سینمای در اصطلاح همه ایران را خوردند و از قافله مردم عقب ماندد.

حضور دوست و دشمن، خودی و غیر خودی، مسئول فعلی و مسئول قبلی، اینوری و آن وری، مردم و بالاخره میزبان همیشگی عمار یعنی خانواده معزز شهدا نشان داد که عمار راه خود را در میان همه پیدا کرده و تبدیل به یک جنبش واره اجتماعی در به خط کردن اقشار شده است. و به همه مسئولینی که روزی عماریون را پشت درهای بسته شان نگه می داشتند ثابت کرد که می شود و می توانیم و حال آن ها را ملزم به حضور در قافله مردم کرد و بماند که برخی هنوز هم راه را پیدا نکرده اند و در اتاق های در بسته شان به دور از مردم گیر افتاده اند.

فانوس عمار امروز راه گشاست و به جنگ با اغنیا، اشراف، فتنه گران، مزدوران، غارتگران و همه دشمنان اسلام و انقلاب رفته و قاب خود را به روی همه دردمندان، آزادی خواهان، مستضعفین و دوست داران انقلاب باز کرده است. پس هر کس مرد این راه است بسم الله و هر کس نیست خداحافظ.

اما عصر عمار تازه آغاز شده است و حماسه سازی عادت هر ساله اش عمار نه وام دار کسی است و نه به کسی باج می دهد نه کسی می تواند عمار را محو کند و نه کسی می تواند آن را سکوی امیال شخصی. عمار و عماری یاور علی زمان هست و خواهد بود در عین گمنامی آشناست و به دنبال شناخته شدن و تشکر هیچ کس نیست و ننگ بر عمار اگر روزی علی را تنها گذارد. تا مردم هستند عمار هم هست و تا عمار هست رسانه ای به اسم بیداری هم هست و خواهد بود.

کمربندها را ببندید که هیچ چیز عوض نشده است. امروز جنگ حق و باطل، جنگ فقر و غنا، جنگ استضعاف و استکبار، و جنگ پابرهنه ‌ها و مرفهین بی‌ درد شروع شده است و فتح همه قله های پیروزی نزدیک است و اگر بندبند استخوانهایمان را جدا سازند، اگر سرمان را بالای‌دار برند، اگر زنده زنده در شعله‌های آتشمان بسوزانند، اگر زن و فرزندان و هستی‌مان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند هرگز از راه پیش رو دست بر نخواهیم داشت و تا آخرین نفس ایستاده ایم و یقین داریم که شاید جنگ خاتمه یافته باشد اما مبارزه هرگز پایان نخواهد یافت.

 

امضا : علی هاجری

 

   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© مرکز فرهنگی رسانه بیداری
resanebidari89@yahoo.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار
  خبر فوری: سومین دوره شهید مجدزاده در اهواز برگزار می‌شود